• June 20, 2023

ASKUSH SE PRISTE, Kristi dhe Dea Mishel kapen bashke duke bere s…

Pas eksperiencës në formatin e njohur, atyre u janë besuar rolet e opinionistëve në emisionin “She’s on top” ku shumë vajza të reja konkurrojnë për të hyrë në botën e modelingut.

 

 

Gjatë kësaj kohe Kristi edhe Dea janë shfaqen shpesh bashkë duke ngritur shumë aludime në rrjet.

Megjithatë dyshja me daljet e tyre kanë zbuluar se kanë një kimi me njëri-tjetrin.

Së fundmi Dea dhe Kristi kanë zbuluar përmes postimeve në rrjete sociale se po bëjnë shopping së bashku.

Ata kanë postuar disa momente në ‘Instastory’ ku shihen duke zgjedhur rroba të ndryshme, e ndoshta për puntatën e radhës në “She’s on top”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *