• June 20, 2023

DALIN FOTOT nga AMERIKA! Luizi ka tradh… Kush është bukuroshja qe darkoje Luizi…

AMa le te themi qe goca qenka nje super ylle! Luiz Ejlli së fundi e ka lansuar spotin e këngës “Përjetësisht”, këngë e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

 

 

 

Vajza në foto me Luizin është protagonistja e spotit,

me të cilin Luizin e ka shijuar një darkë dhe bisedë të këndshme.

AMa le te themi qe goca qenka nje super ylle!

 

Luiz Ejlli së fundi e ka lansuar spotin e këngës “Përjetësisht”,

këngë e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Vajza në foto me Luizin është protagonistja e spotit,

me të cilin Luizin e ka shijuar një darkë dhe bisedë të këndshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *