• June 20, 2023

KU PASKAN PERFUNDUAR , Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës

por çifti ka qenë shumë i rezervuar në publikimin e fotove. Pas dasmës, ata ndodhen ende në Itali, ku po udhëtojnë në vende të ndryshme duke shijuar bukuritë natyrore.

 

 

Sot Arbana ka postuar disa foto nga Lago Montagnoli a Madonna di Campiglio.

“E pabesueshme”, shkruan moderatorja për pamjen që ofron ky vend.

 

Mes fotove ajo ka postuar edhe një me Edin ku shfaqen të përqafuar dhe shumë të lumtur pas dasmës madhështore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *