• June 20, 2023

Olta Gixhari e tepron KEQ, grua e martuar e nënë e një fëmije, del pa të brendshme fare…

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo. Ajo së fundmi ka treguar se ka nisur pushimet bashkë me familjen e saj.

 

 

 

Në fotografinë e fundit Olta shihet pa sytjena dhe po duket shumë atraktive.

Duket se aktorja nuk e ka fare problem që është grua e martuar e nënë e një fëmije.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *