• June 20, 2023

VENDI PERRALLOR!!! Historia e veçantë e kishës ku u martuan Arbana dhe Eduarti

Abbazia di San Galgano është një manastir në Toskanë, në një luginë midis Sienës dhe Massa Marittima. Ndërtimi i kompleksit ishte vepër e murgjve cistercianë midis viteve 1224 dhe 1288, frymëzuar nga kishat cisterciane të ndërtuara në të njëjtën periudhë në Francë.     Nuk ka mbetur shumë, por harqet, shtyllat dhe muret japin ende…

Read More

“Ik ore debil, Arbana nuk të ftoi ty dhe llullën se nuk jeni VIPa…”, Luzi Ejlli i kthehet komentueses: Kujdes mos më detyro të…

Ceremonia, sipas asaj që Grishaj zbuloi pak ditë më parë, do të mbahej me njerëz të rrethit të ngushtë, ndërsa mes të ftuarve ishin një numër i madh VIP-ash.     E teksa në rrjetet sociale këto dy ditë ka qenë në qendër të vëmendjes dasma e çiftit, duket se këtyre komenteve nuk u ka…

Read More

TOP CHANNEL prezanton FILMIN! “Në kuadër të dashurisë”, filmi që bëri bashkë”rivalët” Luiz-Olta tashmë zyrtare!

. Prej disa kohësh është përfolur në rrjet për një film që po bëhej gati dhe në role kryesore do të ishin dyshja më e komentuar dhe më e famshme në Shqipëri.     Megjithatë, ende asgjë nuk ishte konfirmuar nga vetë ata. E tashmë çdo gjë është bërë zyrtare. Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari…

Read More

PO KY E PASKA TRADH…? Çfarë bëjnë rrobat e Luizit në shtëpinë e Jorit?! (Video)

Mirëpo ky afrimitet i Luizit me Jorin nxiti dyshime në rrjet. Këto dyshime i ka nxitur më shumë Jori me një video të publikuar së fundmi në Instagram.       Ajo tregoi se ka veshje të Luizit në shtëpinë e saj, ndërsa një zonjë që po e ndihmonte tregoi se do e merte ajo…

Read More

PLASI MES GOCAVE TE TOPIT!? Bora lë “Përputhen” , Efi apo Kiara JA KUSH DO JETE MODERATORE…

u shpreh publikisht se iu bashkua këtij reality show për të patur mundësinë e moderimit të një programi në “Top Channel”. Kiara theksoi se do të dëshironte të ishte prezantuese e programit të njohur të dashurisë, “Përputhen”.       Mirëpo duket se vendin për të moderuar këtë program ia ka zënë Efi Dhedhes, të…

Read More

ASKUSH SE PRISTE, Kristi dhe Dea Mishel kapen bashke duke bere s…

Pas eksperiencës në formatin e njohur, atyre u janë besuar rolet e opinionistëve në emisionin “She’s on top” ku shumë vajza të reja konkurrojnë për të hyrë në botën e modelingut.     Gjatë kësaj kohe Kristi edhe Dea janë shfaqen shpesh bashkë duke ngritur shumë aludime në rrjet. Megjithatë dyshja me daljet e tyre…

Read More

Olta Gixhari e tepron KEQ, grua e martuar e nënë e një fëmije, del pa të brendshme fare…

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo. Ajo së fundmi ka treguar se ka nisur pushimet bashkë me familjen e saj.       Në fotografinë e fundit Olta shihet pa sytjena dhe po duket shumë atraktive. Duket se aktorja nuk e ka fare problem që është grua…

Read More

Ka folur keq për të? Valbona Mema ka bere fjale me LUIZ EJLLIN???

Moderatorja i ka kërkuar Valbona Memës që të bëj një postim në rrjetin e saj social Instagram, ku t’I bënte tag Luizit dhe t’i thoshte se kishte fol për të pas krahëve.     Valbona nuk ka habitur aspak me përgjigjen e saj, teksa është shprehur kategorikisht kundër. Kujtojmë që ajo dhe Luizi kanë krijuar…

Read More

DALIN FOTOT nga AMERIKA! Luizi ka tradh… Kush është bukuroshja qe darkoje Luizi…

AMa le te themi qe goca qenka nje super ylle! Luiz Ejlli së fundi e ka lansuar spotin e këngës “Përjetësisht”, këngë e cila është pritur shumë mirë nga publiku.       Vajza në foto me Luizin është protagonistja e spotit, me të cilin Luizin e ka shijuar një darkë dhe bisedë të këndshme.…

Read More

Sic i ka hije LUANIT, Luizi “PAJTON” më në fund Kiarën me të ëmën e tij

nuk ka marrëdhënie të mirë me Kiarën, kjo pasi ajo mungoi në dasmën e tyre. Mirëpo në një koncert të mbajtur së fundmi në Amerikë. Luizi ka vërtetuar të kundërtën. “Kurrë nënën time Kiara s’e idhnon, do t’i bëjë kafe, çaj me limon”, ka kënduar ai në skenë.       Kujtojmë se Luizi ndodhet…

Read More