• June 3, 2023

Kerkoj fatin e jetes Prishtinalikja 2 muaj e martuar ne gjermani

jom e vetem jom e divo rcuar dhe deshiroj te njoftoj ndonji mashkull qe ka pretendime serioze dhe te jet mardhenie pune mundesisht ish burri iku me nji gjermane dha ka kater muaj nuk ljmrohet nuk ljmrohet ndersa vet kam veshtiresi ekonomike nese jeni te sinqert dhe serioz mu ljmroni sa per fillim pijna nga…

Read More

Pershendetjet e mija quhem Laura kom lindur ne gjermani ne München

Qe tja japim vehtit nji shanc se pershtatemi apo jo .Un finaciarisht qendroj mire jom mjeke dhe punoj ketu ne München ne nji spital ketu un spo kom kontakt me shqiptaret te gjith te interesuar munden memu ljmruar me falni ne gabimeet e shkrimit kl iko ne re klam me posht pastaj pas nji kohe…

Read More

“U Lodha Duke I Kërkuar Burrit Të Bëjmë…”, 38-Vjeçarja E Refu.Zuar I Habit Të Gjithë

Jam e lodhur duke i kërkuar bashkëshortit tim që të bëjmë pune. Një grua ka treguar për ps ikologun e kohë më parë jeta e saj sk s uale ishte e m ah nitshme Në artikullin e botuar nga The Sun, ajo rr ëfeu se edhe kur lindën fëmijët e tyre, bënim. LEXO ME TEPER…

Read More

Gruan Time E Kam Mar Vetem Per Letra,Marre M’vjen Me Dal Me Ta Se I Ka 111 Kg,Tash Qe E Kom Arrit Qellimin Nuk Po Di

Gruan time e kam mar vetem per letra,marre m’vjen me dal me ta se i ka 111 kg,tash qe e kom arrit qellimin nuk po di qysh…-Pershendetje te gjitheve.Un jom ni djal 28 vjeq jom prej komunës ferizajit edhe jetoj zvicer mka marr gruja ktu se nuk jom kan ma heret, un jom martu kur…

Read More

Vetem Me Ngrehi Fustanin Iarte Pa Me Pyetur

Haje te gjithen po sa i dhash mundesine pas shume diteve qe me Iuti aq forte meShqeu fustanin e fiIIoj ta IpinteEprekte me dore sa me beri te kryejPara setme fuseK. e tij superteMadh, Pastajme shtriu nga ana e majta NjerenKembe Iarte dhe fiIIoj ta rreshqasi VegIa e tij mrenda meje Fuqishem dhe i thosha…

Read More

Shefi Deshiroj Ta Bente Me Mua I Tregova Gruase Se Tij, A Kam Gabuar?

Pronari ku punoj eshte nje biznesmen goxha i madh qe ka nje sipermarrje te madhe import eksporti, por ai tentoj te me thote me bere ate punen ndersa edhe gruaja e tij eshte kolege e imja un nuk hezitova e i tregova me larguan nga puna por me rendesi jam me ftyre te bardhe… Lexo…

Read More

Hoxha i shkupit me beri te shoh yjet me coi ne qiellin e 7

I thash vetes pse nuk e pash para se te martohem, punen qe ma beri asnjeher me pare nuk kisha perjetuar nje ke naqesi te vertete, Degjo HISTORIN e plote me zerin e kesaj vajze duke LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Read More

Rrëfimi drithërues i gruas: ‘Më thoshte i ke kopila! Burri më ѵraυ vajzën në bark’!

Personazhi i “Real People” këtë javë quhet Shaqe Balliu. Ajo rrëfeu dh imbjet që ka kaluar gjatë jetës së saj dhe vuajtjeve me një burrë që e dhu.nonte vazhdimisht.Ajo tregoi se i shoqi, i cili tashmë është në burg duke vuajtur dënimin e shante gjatë gjithë kohës dhe e akuzonte për marrëdhënie jashtëmartesore. Shaqja sot…

Read More