• June 20, 2023

Teknologjia më moderne e ndërtimit/ Puntorët në frikë se do të mbesin pa punë…(VIDEO)

Sot, teknologjitë e reja në ndërtim po zhvillohen me një ritëm marramendës. Imagjinoni si do të ishte vendi i punës sot pa teknologjinë e ndërtimit.     Në një ndërtim ku nuk ka mjete elektrike apo pajisje të rënda, gjërat do të ishin shumë të vështira. Pra, teknologjia është shumë e rëndësishme. Në këtë video…

Read More

Pas vershimeve te medha dalin pamje te tmershme, Momenti kur burrit i ik gruaja nga duart..VIDEO

Pas vershimeve te medha dalin pamje te tmershme, Momenti kur burrit i ik gruaja nga duart..VIDEO     Pas vershimeve te medha dalin pamje te tmershme, Momenti kur burrit i ik gruaja nga duart..VIDEO   Pas vershimeve te medha dalin pamje te tmershme, Momenti kur burrit i ik gruaja nga duart..VIDEO

Read More

SubhanAllah/ Lopa misterioze me 4 brinjë dhe tre sy, kujdes pamjet…(VIDEO)

SubhanAllah/ Lopa misterioze me 4 brinjë dhe tre sy, kujdes pamjet. Shikoni pamjet me poshte per te pare me shume. SubhanAllah/ Lopa misterioze me 4 brinjë dhe tre sy, kujdes pamjet. Shikoni pamjet me poshte per te pare me shume. 

Read More

E Pabesueshme/ Lopa kishte arritur të ngjitet në kulm, mirëpo se si arrin që të zbret do ju lë me gojë hapur…(VIDEO)

E Pabesueshme/ Lopa kishte arritur të ngjitet në kulm, mirëpo se si arrin që të zbret do ju lë me gojë hapur. Shikoni videon e plote ne reklamen me poshte. E Pabesueshme/ Lopa kishte arritur të ngjitet në kulm, mirëpo se si arrin që të zbret do ju lë me gojë hapur. Shikoni videon e…

Read More

Futet nën liqenin e ngrirë të lahet mirëpo humbet rrugën për të dalë, Duhet ta shikoni cfar i ndodhi më pas…(VIDEO)

Qmenduri/ Futet nen liqenin e ngrire te lahet mirepo humbet rrugen per te dale, shikoni se qfare ndodh me pas…(VIDEO)     Qmenduri/ Futet nen liqenin e ngrire te lahet mirepo humbet rrugen per te dale, shikoni se qfare ndodh me pas…(VIDEO)

Read More

VENDI PERRALLOR!!! Historia e veçantë e kishës ku u martuan Arbana dhe Eduarti

Abbazia di San Galgano është një manastir në Toskanë, në një luginë midis Sienës dhe Massa Marittima. Ndërtimi i kompleksit ishte vepër e murgjve cistercianë midis viteve 1224 dhe 1288, frymëzuar nga kishat cisterciane të ndërtuara në të njëjtën periudhë në Francë.     Nuk ka mbetur shumë, por harqet, shtyllat dhe muret japin ende…

Read More

“Ik ore debil, Arbana nuk të ftoi ty dhe llullën se nuk jeni VIPa…”, Luzi Ejlli i kthehet komentueses: Kujdes mos më detyro të…

Ceremonia, sipas asaj që Grishaj zbuloi pak ditë më parë, do të mbahej me njerëz të rrethit të ngushtë, ndërsa mes të ftuarve ishin një numër i madh VIP-ash.     E teksa në rrjetet sociale këto dy ditë ka qenë në qendër të vëmendjes dasma e çiftit, duket se këtyre komenteve nuk u ka…

Read More

TOP CHANNEL prezanton FILMIN! “Në kuadër të dashurisë”, filmi që bëri bashkë”rivalët” Luiz-Olta tashmë zyrtare!

. Prej disa kohësh është përfolur në rrjet për një film që po bëhej gati dhe në role kryesore do të ishin dyshja më e komentuar dhe më e famshme në Shqipëri.     Megjithatë, ende asgjë nuk ishte konfirmuar nga vetë ata. E tashmë çdo gjë është bërë zyrtare. Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari…

Read More

PO KY E PASKA TRADH…? Çfarë bëjnë rrobat e Luizit në shtëpinë e Jorit?! (Video)

Mirëpo ky afrimitet i Luizit me Jorin nxiti dyshime në rrjet. Këto dyshime i ka nxitur më shumë Jori me një video të publikuar së fundmi në Instagram.       Ajo tregoi se ka veshje të Luizit në shtëpinë e saj, ndërsa një zonjë që po e ndihmonte tregoi se do e merte ajo…

Read More

PLASI MES GOCAVE TE TOPIT!? Bora lë “Përputhen” , Efi apo Kiara JA KUSH DO JETE MODERATORE…

u shpreh publikisht se iu bashkua këtij reality show për të patur mundësinë e moderimit të një programi në “Top Channel”. Kiara theksoi se do të dëshironte të ishte prezantuese e programit të njohur të dashurisë, “Përputhen”.       Mirëpo duket se vendin për të moderuar këtë program ia ka zënë Efi Dhedhes, të…

Read More