• May 30, 2023

Duhet ti dini pasi keto 5 shenja tregon se mushkerite tuaja kane nevoje per ndihme dhe duhet te keni

Në kohët që jetojmë, ajri i pastër po bëhet një burim i rrallë dhe për këtë arsye, lind nevoja t’i kushtojmë vëmendje mushkërive tona dhe shenjave që ato na japin kur diçka nuk shkon si duhet. Rezulton se disa nga këto shenja janë mund të anashkalohen shumë lehtë, por nëse i kushtoni vëmendjen e duhur,…

Read More

Këtë fakt ai e pranoi pas shumë ngulmimesh të ndërmjetëses Eni Çobani në “Shihemi në Gjyq”

Më poshtë keni disa metoda krejt natyrale për të zbutur dhe lehtësuar ashpërsimin e buzëve krejt lehtë në shtëpi. Tharja e buzëve është një problem që prek të gjithë njerëzit në të gjitha moshat. Një problem, i cili mund të jetë i dhi mbshëm si dhe i si kletshëm për pamjen gjithashtu. Simptomat e përgjithshme…

Read More

Në tokë e me dy duar kokës i tronditur pasi mësoi që djali i ka zbrazuar llogarinë bankare prej 120 mijë eurosh

Këtë fakt ai e pranoi pas shumë ngulmimesh të ndërmjetëses Eni Çobani në “Shihemi në Gjyq” dhe provohet nga dokumentacioni bankar. Për të paktën 4 vjet, Eranieo ia ka transferuar këto para në mënyra të ndryshme, i sigurt se ajo do t’ia kthente. Gjatë seancës së ndërmjetësimit në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, Eni…

Read More

Në dhomë e vetme, në errësirë gjysmë e zhveshur dhe pa Luizin, Kiara CUDIT rrjetin me foton e fundit

Komentet për lidhjen e tyre filluan qysh kur ata ishin brenda shtepisë së Big Brother ku edhe u njohën për herë të parë. Por, edhe tani pasi janë martuar publiku shikon cdo detaj nga jeta e tyre dhe ka pasur shumë pikëpyetje për lidhjen e tyre. Kiara dhe Luizi tanimë jetojnë bashkë. Kiara mbreme ka…

Read More

U duhet vetem 1 minut dhe 1 luge per te mesuar nese vuani nga ky problem i cili shfaqet

Të gjithë e dimë se kryerja e kontrolleve të rregullta tek mjeku, mund të na ndihmojnë të mbajmë një shëndet të mirë dhe t’i paraprijmë shumë sëmundjeve. Por ne priremi të injorojmë shenjat që trupi ynë tregon dhe nuk e kuptojmë se këto simptoma mund të shndërrohen në probleme të mëdha shëndetësore. Për këtë arsye,…

Read More

Diell apo shi? Njihuni me parashikimin e motit për 5 ditët në vijim, ja cfarë ju pret këtë javë

Kjo paqëndrueshmëri po vijon tashmë prej disa javësh dhe do të vijojë akoma ndërsa karakteristikë e kësaj situate është “moti tropikal”. “Moti tropikal” thënë kjo pasi për të gjitha ditët e javës moti parashikohet fillimisht në orët e para të ditës i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare. Duke nisur pas orëve të mesditës (vecanërisht orët…

Read More

Askush nuk mund t’ia gjej emrin kësaj kafshe, ju e gjeni dot…?

Shqarthi ( Martes foina ), i njohur gjithashtu si , ku nadhja e zakonshme apo gu shabardhi , është një specie e kunadheve amtare në shumë pjesë të Evropës dhe Azisë Qendrore , edhe pse ajo ka krijuar një popullsi të eg ër në Amerikën e Veriut .

Read More

‘Po ik o Kiara ik…’ cfarë ndodhi me ciftin krejt papritur, batuta apo jo, ju do mekeni së qeshuri me fjalët e Luizit

Teksa kanë përshëndetur ndjekësit, Luizi dëgjohet të thotë: “U lagëm u bëmë qull”. Ndërkohë për Kiarën, ky është një moment romantik, por e kundërta është për Luizin, i cili mes batutash i thotë se “nuk është momenti për romanticitet, por duhet të gjejnë ku e kanë lënë makinënë”. Luiz Ejlli: “U lagëm u bëmë qull…”…

Read More

Big Brother vazhdon ende jashtë/ ‘Po ik o lëpirës’, dy ish banorët zihen keq për Luizin, plas sherri madh

Komente të bëra nga modelja e njohur Kejvina Kthella si dhe gazetari Ronaldo Sharka në foton e Luizit, po bëjnë xhiron e rrjetit. Molla e sherrit’ është bërë pikërisht një foto e Luizit. Fillimisht modelja shkroi: “Këtë bluzën dua, ma nis me post”. Por mesa duket, komenti i saj ka marrë shumë replika, nga ndjekës që…

Read More