• June 20, 2023

ASKUSH SE PRISTE, Kristi dhe Dea Mishel kapen bashke duke bere s…

Pas eksperiencës në formatin e njohur, atyre u janë besuar rolet e opinionistëve në emisionin “She’s on top” ku shumë vajza të reja konkurrojnë për të hyrë në botën e modelingut.     Gjatë kësaj kohe Kristi edhe Dea janë shfaqen shpesh bashkë duke ngritur shumë aludime në rrjet. Megjithatë dyshja me daljet e tyre…

Read More

Olta Gixhari e tepron KEQ, grua e martuar e nënë e një fëmije, del pa të brendshme fare…

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo. Ajo së fundmi ka treguar se ka nisur pushimet bashkë me familjen e saj.       Në fotografinë e fundit Olta shihet pa sytjena dhe po duket shumë atraktive. Duket se aktorja nuk e ka fare problem që është grua…

Read More

Ka folur keq për të? Valbona Mema ka bere fjale me LUIZ EJLLIN???

Moderatorja i ka kërkuar Valbona Memës që të bëj një postim në rrjetin e saj social Instagram, ku t’I bënte tag Luizit dhe t’i thoshte se kishte fol për të pas krahëve.     Valbona nuk ka habitur aspak me përgjigjen e saj, teksa është shprehur kategorikisht kundër. Kujtojmë që ajo dhe Luizi kanë krijuar…

Read More

DALIN FOTOT nga AMERIKA! Luizi ka tradh… Kush është bukuroshja qe darkoje Luizi…

AMa le te themi qe goca qenka nje super ylle! Luiz Ejlli së fundi e ka lansuar spotin e këngës “Përjetësisht”, këngë e cila është pritur shumë mirë nga publiku.       Vajza në foto me Luizin është protagonistja e spotit, me të cilin Luizin e ka shijuar një darkë dhe bisedë të këndshme.…

Read More

Sic i ka hije LUANIT, Luizi “PAJTON” më në fund Kiarën me të ëmën e tij

nuk ka marrëdhënie të mirë me Kiarën, kjo pasi ajo mungoi në dasmën e tyre. Mirëpo në një koncert të mbajtur së fundmi në Amerikë. Luizi ka vërtetuar të kundërtën. “Kurrë nënën time Kiara s’e idhnon, do t’i bëjë kafe, çaj me limon”, ka kënduar ai në skenë.       Kujtojmë se Luizi ndodhet…

Read More

KU PASKAN PERFUNDUAR , Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës

por çifti ka qenë shumë i rezervuar në publikimin e fotove. Pas dasmës, ata ndodhen ende në Itali, ku po udhëtojnë në vende të ndryshme duke shijuar bukuritë natyrore.     Sot Arbana ka postuar disa foto nga Lago Montagnoli a Madonna di Campiglio. “E pabesueshme”, shkruan moderatorja për pamjen që ofron ky vend.  …

Read More

E paparë! Efi merr ‘stafetën’ në TCH. I zë vendin moderatores së njohur dhe së shpejti do të drejtojë këtë emision

Por në korridoret e Top-Channel qarkullojnë thashetheme se ky program do ti besohet një ish konkurrenteje të Përputhen dhe ajo është Efi Dhedhes.     Efi ishte edhe pjesë e Big Brothet Vip këtë vit dhe tashmë është një figurë e Top-Channel. Megjithatë një tjetër emër që është menduar është edhe Kiara Tito, programi i…

Read More

Shpërthen Zhaklin Lekatari mbas vizitës në Beograd: “Jam ndjerë super mega e përdh’unuar ver..”

Gazetarja Zhaklin Lakatari ka shprehur zhgënjim të madh për komentet që ka marrë pas vizitës së saj në Beograd.     Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ajo ka treguar se ndjeu një dhunë verbale të papranueshme. Zhaklin Lakatari i ka dhënë rëndësi të madhe çështjes së dhunës, duke theksuar…

Read More

Shpërthen Sazan Guri: “Më keqpërmendin si pjesë e krimit. Tmerr. Sa ndotet oqeani me baltë aq ndotem dhe unë”

Ai argumenton se është i interesuar për të luftuar për të drejtën dhe trajtimin e drejtë të të gjithëve. Guri përmbledh disa nga përpjekjet e tij për të ndihmuar dhe mbrojtur kafshët dhe njerëzit, si dhe për të nxitur qeveritë vendore të trajtojnë çështjen e kafshëve dhe të tjerëve në mënyrë të përshtatshme.    …

Read More

I shkreti burrë. Detyrohet të pijë 20 litra ujë në ditë që mos vdesë. Shkon 50 herë në ditë në banjo.

Arkitekti gjerman Marc Wübbenhorst duhet të pijë të paktën 20 litra ujë në ditë, që të mos vdesë nga dehidratimi. 35-vjeçari vuan nga sëmundja e rrallë metabolike e diabetit insipidus, e cila shkakton etje të intensifikuar dhe eliminim të shpeshtë të sasive të mëdha të urinës.   Foto: Marc Wübbenhorst Nëse Wübbenhorst ndalon të pijë ujë,…

Read More