• June 19, 2023

“Gjici nuk linte njeri me telefon në zyrë. Gruaja kishte 4 kamera, por…”, gazetarja ‘plas’ bombën: ‘Rri dhe pak ditë në zyrë, se do ta shohësh’

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje të tjera nga hetimi i SPAK për videon se_suale të Safet Gjicit. Në “Open” ajo tha se prej kohësh Gjici nuk lejonte njeri të futej në zyrë me celularë.     Sipas saj ditën që gruaja në ka regjistruar këtë video, i janë mbajtur shumë sende personale jashtë, ndërsa…

Read More

Luizi me ‘mision’ në Turqi? Olsa Muhameti: Ka diçka të madhe për të sqaruar me dikë!

Detaje ekskluzive ka deklaruar për “Mos i bjer me Top”, autorja e mirënjohur, Olsa Muhameti për programin e ri që pritet të nisë së shpejti në Top Channel.       Ajo tha se fituesi i Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli do të jetë pjesë e Kepit të VIP-ave, por si një i ftuar…

Read More

VlDE0/ I riu ѵret ish-gruan dhe babanë e saj në mes të rrugës

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë, ku një 25-vjeçar ka ѵr arë në mes të rrugës ish-gruan dhe ish-vjehrrin. 25-vjeçari ka ndalur makinën e tij para mjetit që drejtohej nga ish-bashkëshortja e tij, Bilge Kaya, dhe përleshet me babain e saj, i cili përpiqej t’i marrë kallashnikovin që po mbante në duart e tij.…

Read More

Lshim Duke E Bere Me Te Dashurin Forte AsidentaIisht E Hyri Ne THOBEN Tlme Dhe Aty

pas nej feste vendosem paprit ta bejme ate punen me te dashurin ishte aq mahnitshem deri sa erdhi momenti kur duke e rreshit ai vegIen e tij ne pldh ln tim te vogl i thash hajde me shpejt se jam afer te kryejdhe ai me tha ta haNe momentin qe fiIIoj i rreshqitinga.    …

Read More

Mami nga Prizreni e vetmuart kerkon dike qe e ploteson ne

Mami nga Prizreni e vetmuart kerkon dike qe e ploteson ne.. un jam nji mami e vetmuar desha te tregoj nje rrefim te bukur dashurije por ano nim ju lutem. Kam butikun tim personal ku punoj vetem ne te shu mten e kohes mbasi e ka pasion moden dhe eshte nje arsye e more per…

Read More

Jame si qershi, por pak me embeI. Kush me Pr0v0n nuk Gab0n. Kush ka lnteres ja NR. tim

Nese mendoni se qershite jan me te mira se un, ateher ju keni gabu shum sepse pa me pro vu, nuk keni mundsi si ta dini kush esht me e mir. Po nese keni lnteres per prove, ateher mundeni shume Ieht .. vazhdo akoma Ieximin deri ne fund: Per gjith ata qe shpre hin lnteres…

Read More

Ja Çfarë Tregon Një Grua Që Është E Varur NgaS .ESKl Dhe Ben Me

thjesht nuk e besojnë se ekziston diçka e tillë si varësia ndaj asaj pune LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE Disa në fakt do e pranonin një partnere që është e dhënë shumë pas asaj pune.Por për dikë që është e varur vërtet nga ajo pune, jeta nuk është shumë e…

Read More

The Horse That Helped The Chicken.

A horse and a chicken are playing in a meadow. The horse falls into a mud hole and is sinking. He calls the chicken to go and get the farmer to help pull him out to safety. The chicken runs to the farm but the farmer can’t be found. So he drives the farmer’s Porsche…

Read More

Julia Roberts has noticeably gained weight. She was spotted enyoing her vacation in Hawaii!.

New pictures of the actress confirmed that Roberts canceled old age. However, not all netizens appreciated the photo of the actress, believing that at 54 you can look better. Netizens comment that Julia looks gorgeous at any age, her amazing beauty impress her fans. She looks gorgeous, isn’t she? Share your opinion in the comments.

Read More